Nabízíme

Rekreační středisko Tomášov Vám nabízí kromě tradičních letních dětských táborů a dětské rekreace také rekreaci pro dospělé. Ta představuje zejména rekondiční a relaxační pobyty, zaměřené na zdravý životní styl a dobrou fyzickou a psychickou kondici. Nabízíme Vám možnost příjemného pronájmu ubytování ve 13 dvou až čtyř lůžkových pokojích v nově zrekonstruované hlavní budově hotelového typu nebo turistické ubytování ve 20 chatkách pro 4–6 osob. Všechny chatky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Upozorňujeme však, že chatky jsou pronajímány pouze v letní sezóně.
Lokalita Tomášova nabízí bohatou nabídku sportovních aktivit jak pro pěší turistiku, tak i cyklistiku. Ubytovat se můžete i během zimních měsíců, kdy se běžkování po okolí může stát nezapomenutelným zážitkem.
Rekreační středisko Tomášov je ideální pro různá sportovní soustředění, přímo v areálu je k dispozici fotbalové a volejbalové hřiště.
Pro zajímavé tipy na výlety po okolí rekreačního střediska Tomášov nemusíte chodit daleko, stačí se podívat do sekce: Tipy na výlety.
V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a obraťte se na nás: Kontakty.
Plavecký bazén RumburkBěžky v okolí Tomášova
Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov