Ke stažení pro letní tábory Tomášov

Zde naleznete všechny důležité dokumenty, které uplatníte například v případě, že se rozhodnete Vaše dítě přihlásit na náš letní tábor Tomášov.
V tomto případě také věnujte zvýšenou pozornost Všeobecným podmínkám a Pokynům k pobytu.
Všechny soubory ke stažení jsou k dispozici jak ve formátu doc pro Microsoft Word formát doc tak i v tiskovém formátu pdf formát pdf. Pro stažení dokumentu stačí kliknout na odkaz s ikonou.

▼ Všeobecné podmínky Všeobecné podmínky formát doc▼ Všeobecné podmínky Všeobecné podmínky formát pdf  (ponecháte si pro sebe)

▼ Pokyny k pobytu Pokyny k pobytu formát doc▼ Pokyny k pobytu Pokyny k pobytu formát pdf  (ponecháte si pro sebe)

▼ Pokyny k pobytu F. Lázně, Cheb a okolí Pokyny k pobytu F. Lázně, Cheb a okolí formát doc▼ Pokyny k pobytu F. Lázně, Cheb a okolí Pokyny k pobytu formát pdf  (ponecháte si pro sebe)

▼ Závazná přihláška Závazná přihláška formát doc▼ Závazná přihláška Závazná přihláška formát pdf
     (zašlete emailem spolu s kopií potvrzeného posudku o zdravotní způsobilosti, kopií průkazu pojištěnce a dokladem o zaplacení)

▼ Posudek o zdravotní způsobilosti Posudek o zdravotní způsobilosti formát doc▼ Posudek o zdravotní způsobilosti Posudek o zdravotní způsobilosti formát pdf
     (kopii zašlete emailem spolu se závaznou přihláškou)

▼ Prohlášení o zdravotní způsobilosti Prohlášení o zdravotní způsobilosti formát doc▼ Prohlášení o zdravotní způsobilosti Prohlášení o zdravotní způsobilosti formát pdf
     (odevzdáte při nástupu na tábor u odjezdu)

Jídelníček letního tábora TomášovNástěnka letní tábor Tomášov
Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov