Chcete vědět více o letním táboře a vedoucích II. turnusu 2009?

Kdo jsme?

Rádi bychom se představili a seznámili Vás s našimi plány. Jsme parta lidí z Prahy s mnohaletými zkušenostmi v pořádání táborů. Tábory v Tomášově pořádáme již od roku 2005 a díky tomu máme velký přehled o možnostech, které okolí tábora nabízí.
Pro Vaše děti máme připraven bohatý program, návštěvu hasičů, policie, záchranné služby s ukázkami jejich práce. V letošním roce máme domluvenou návštěvu profesionálního potápěče, horolezce a mnoho dalších zajímavých lidí, kteří mají dětem nejen co říci, ale i ukázat. Po celou dobu tábora bude Vaše děti provázet celotáborová hra, tentokrát s tématikou Divokého západu. Část programu je navržena tak, že si děti sami vybírají aktivitu podle svého zájmu od výletů po okolí, přes sportovní hry, soutěže až po tvůrčí činnost. Další aktivitou je rybářský kroužek, který vede zkušený sportovní rybář, účastník Mistrovství republiky.
Vedoucí II. turnus letní tábor Tomášov
Těšíme se na hezkých čtrnáct dní, které nás a Vaše děti čekají v krásné přírodě Tomášova a okolí.

Co je v táboře k dispozici?

Tábor v Tomášově nám vyhovuje v mnoha ohledech. Děti jsou ubytovány po čtyřech až šesti ve dvaceti chatičkách. V polovině chatiček je již vybudováno vlastní sociální zařízení (umyvadlo a WC). Zde se snažíme ubytovávat dívky. V táboře je sociální zařízení (WC, umyvadla a sprchy s teplou vodou) v samostatné budově. Dbáme na to, aby se děti každý den sprchovaly. Ošetřovna s marodkou je v samostatné chatičce. Také kuchyň s jídelnou a klubovnou jsou v samostatné budově. V areálu tábora je k dispozici hřiště na kopanou, volejbal a hry. Koupání je možné v přírodním koupališti v nedalekých Mikulášovicích, v krytém bazénu v Rumburku nebo ve venkovním areálu Lázní Dr. Petzolda v sousedním Německu.
Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov