Letní rekreace Tomášov

Táborníci jsou ubytováni ve 20 chatkách po čtyřech až šesti lůžkách. Všechny jsou již vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ti nejmenší jsou pak ubytováni v obytné budově s třemi pokoji po čtyřech až šesti lůžkách. V budově je také vlastní sociální zařízení.
Pestrá strava je zajištěna v budově jídelny (kapacita 120 míst) 5x denně, s dostatkem ovoce i zeleniny a celodenním pitným režimem. Tato budova je v případě nepřízně počasí využívána také jako klubovna, herna a prostor ke společenským akcím včetně oblíbených diskoték.
Hygienické a sanitární vybavení tábora včetně sprch a teplé vody je samozřejmostí. V objektu také máme ošetřovnu s lůžkovou částí.
K různým míčovým hrám slouží venkovní sportoviště na kopanou, volejbal, nohejbal apod. Koupání je zajištěno v přírodním koupališti v nedalekých Mikulášovicích. Poloha rekreačního střediska Tomášov nabízí možnost velkého výběru turistických tras. Možnost poznávání místních přírodních krás, rozhleden (Tanečnice, Vlčí hora, Dymník) a historických památek (Mikulášovice, Velký Šenov, Šluknov).
Blízká státní hranice přímo vybízí k návštěvě německého pohraničí a poznávání přírodních krás Saského Švýcarska.
Nosným dějem každého turnusu je celotáborová hra, doplněná řadou dalších her a zajímavý program pro všechny věkové kategorie, který nedává nudě prostor. Dále je zde možnost různých zájmových kroužků, pod vedením kvalifikovaných pedagogů. Program je vždy vhodně doplňován a tak stále něčím překvapuje. Věříme, že tomu tak bude i v letošním roce a těšíme se na Vaše děti.
Koupaliště MikulášoviceKoupaliště Mikulášovice
Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov Letní tábor Tomášov